Главная > Все новости > Звернення в. о. голови Святошинської РДА Сергія Пилипчука з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Звернення в. о. голови Святошинської РДА Сергія Пилипчука з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери Святошинського району!

У переддень професійного свята – Дня працівника соціальної сфери – хочу привітати вас і висловити щирі слова вдячності за вашу нелегку працю, вашу небайдужість та терпіння. Ваша робота полягає в наданні допомоги незахищеним верствам населення, підтриманні людей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Сенс вашої діяльності надати людині допомогу, надію, не залишити наодинці зі складнощами життя. Кожний працівник соціальної сфери є носієм гуманістичних, життєстверджувальних ідеалів демократичного суспільства. Разом з цим, представники вашої професії повинні мати велике, милосердне серце з безмежною любов’ю до людей. Ви самовіддано служите обраній професії, демонструєте щедрість вашої душі, за що заслужено винагороджуєтеся вдячністю та повагою суспільства. Багатьом людям: пенсіонерам, ветеранам війни і праці, інвалідам, дітям-сиротам, багатодітним сім’ям, самотнім літнім людям, безробітним – ви несете тепло й розраду, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

Бажаю вам снаги, витримки й професіоналізму у справі соціального захисту населення, щоб вас не полишало бажання бути корисними людям, а натомість ви відчували щиру, невичерпну їх вдячність і визнання вашої нелегкої, благородної справи.

Зі святом вас, шановні працівники соціальної сфери!