Главная > Все новости > Активисты района > Зразкова студія степу «Чарлі» запрошує

Зразкова студія степу «Чарлі» запрошує

Зразкова студія степу «Чарлі» Центру культури «Святошин» відділу культури та охорони культурної спадщини запрошує всіх шанувальників запальних ритмів до своєї танцювальної творчої родини. На Вас чекають творча команда юних танцюристів за чолі зі своїм педагогом, Заслуженим артистом України Миколою Івановичем Сушицьким, які відкриють Вам таємниці чарівного мистецтва, і водночас, як вважають професіонали, – точної науки на ім’я «Степ». Ми чекаємо на Вас: Центр культури «Святошин» (просп. Перемоги, 112).

До відома: Зразкова студія степу «Чарлі» розпочала свою діяльність у 1997 році під керівництвом Станіслава Івановича Шкварченко. З 2001 року студія працює у Ц К «Святошин». Починаючи з 2011 року керівником студії степу «Чарлі» є Заслужений артист України Микола Іванович Сушицький. За роки існування студії «Чарлі» учні студії беруть участь у багатьох міжнародних фестивалях та конкурсах не тільки на теренах України, але й за кордоном, де з гідністю презентують Зразкову студію степу «Чарлі», підтверджуючи свою майстерність і виборуючи призові місця. Студія впроваджує власну методику навчання та виконання, виступи вихованців студії завжди з задоволенням приймаються глядачами.

Перші місця, здобуті на Міжнародних фестивалях-конкурсах: «Сонце, Радість Краса», Болгарія, 2009-2012; «Золотий Дельфін», Грузія, м. Батумі, 2013-2014; «Джерело надій», м. Київ, 2012 рік; «Калейдоскоп талантів», Грузія, м. Руставі, 2014-2016. Гран-прі, здобуті на Міжнародних Фестивалях-конкурсах: «Джерело надій», м. Київ, 2012 рік; «Калейдоскоп талантів», Грузія, м. Руставі, 2014-2016 та інші.

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.