Главная > Все новости > Зразкова студія «Чарлі» здобула перемогу у V Міському фестивалі-конкурсі «Сузір’я талантів в «Україні»

Зразкова студія «Чарлі» здобула перемогу у V Міському фестивалі-конкурсі «Сузір’я талантів в «Україні»

Нещодавно Зразкова студія степу «Чарлі» (художній керівник заслужений артист України Микола Іванович Сушицький) Центру культури «Святошин» відділу культури та охорони культурної спадщини взяв участь V Міському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Сузір’я талантів в «Україні».

Талановитий колектив з успіхом виконав два номери «Веселі клоуни» та «Несподівані зустрічі» і виборов почесні перші місця, підкоривши глядачів та журі своєю яскравою індивідуальністю та отримав диплом «За яскраву індивідуальність».

Щиро вітаємо юних артистів та їх керівника із І та ІІ місцем V Міського фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Сузір’я талантів в «Україні» і бажаємо нових блискучих перемог!

До відома: Зразкова студія степу «Чарлі» розпочала свою творчу діяльність у 1997 році під керівництвом Станіслава Івановича Шкварченка. З 2001 року студія працює у Центрі культури «Святошин» відділу культури та охорони культурної спадщини. Починаючи з 2011 року студію «Чарлі» очолив Заслужений артист України Микола Іванович Сушицький. За роки творчого існування колективу учні студії «Чарлі» неодноразово брали участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалях-конкурсах, не тільки на теренах України, а й за кордоном. Презентуючи свою творчість, колектив вигравав Гран-Прі та призові місця, і з гідністю представляв Україну. У 2012 році під керівництвом Миколи Сушицького студія степу «Чарлі» отримала почесне звання «Зразковий аматорський колектив».

Колектив має численні нагороди, здобуті на міжнародних фестивалях-конкурсах: «Сонце, Радість Краса», (Болгарія, 2009-2011); Гран-Прі — «Джерело надій» ( м. Київ -2012); «Золотий Дельфін» (Грузія, м. Батумі, 2013- 2014); «Терпсіхора» ( 2014); «Калейдоскоп талантів» (Грузія, м. Руставі (2016-2018); «Калейдоскоп талантів» (Грузія, м. Руставі, 2016-2019); у всеукраїнських та міських конкурсах і фестивалях: хореографічному фестивалі-конкурсі «НА КРИЛАХ МИРУ і ДОБРА» (2018), благодійній акції «Допоможемо бійцям 26 ОМБр» (2017 – 2018), міському фестивалі дитячої творчості «Сузір’я талантів в «УКРАЇНІ» — 2019», хореографічному фестивалі «Всі ми разом з Україною» (присвяченому пам’яті Народного артиста України М. П. Коломійця).

Джерело