Главная > Всі новини > ЗПРК Панцир на даху Міноборони росії не збив дрон за 300 метрів, пише Радіо Свобода

ЗПРК Панцир на даху Міноборони росії не збив дрон за 300 метрів, пише Радіо Свобода

Відповідно до характеристик, ЗПРК цілком міг збити дрони над Москвою

Комплекс ППО ЗПРК “Панцир-С1”, який у січні цього року встановили на даху Міноборони росії, не зміг захистити столицю від сьогоднішньої атаки безпілотників. Більше того, у небі над Москвою не було зафіксовано слідів роботи ЗПРК.

Про це пише “Радіо Свобода”. Примітно, що “Панцир” знаходився менш ніж за 300 метрів від того місця, де впав безпілотник і міг його збити.

Дальність дії ПЗРК “Панцир-С1” малого радіусу до 20 км, а дрон впав приблизно за 300 метрів від будівлі російського Міноборони, буквально за кілька вулиць. Комплекс ППО, який розміщений на даху відомства, мав і міг би збити БПЛА, але цього не сталося. Крім того, очевидці атаки дронів повідомляють, що не помічали роботи “Панциря” цього ранку. Нагадаємо, що вибухи у Москві пролунали 24 липня близько 04:00. Один дрон упав біля Міноборони росії, а другий потрапив до офісної будівлі, пошкодивши її. Інформації про жертв не надходило.

Раніше “Телеграф” розповідав про те, що раніше в Москві в ТЦ полився окріп, через що загинули чотири особи та десятки отримали опіки та інші травми.

#Москва #БПЛА #Панцир-С1 #Міноборони Росії