Главная > Все новости > Новости Киева > Засідання координаційної ради ОСН пройшло у Святошинській РДА (фото)

Засідання координаційної ради ОСН пройшло у Святошинській РДА (фото)

У Святошинській РДА пройшло чергове засідання координаційної ради ОСН. На засіданні обговорювалися два ключові питання — реалізація проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2018 року та проведення щорічних звітних конференцій щодо діяльності органів самоорганізації населення Святошинського району.

Головуюча на засіданні начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Святошинської РДА, голова координаційної ради Ірина Романенко зазначила, що 5 комітетів, проекти та програми яких стали переможцями ГБ, повинні їх реалізувати до кінця року і прозвітувати про виконані роботи. «Бюджетні кошти повинні бути освоєні, не можна допустити, щоб ваші проекти були нереалізовані. Наразі всі 5 комітетів вже пройшли тендерні процедури і розпочали працювати з організаціями — виконавцями запланованих робіт. Необхідно найти порозуміння і максимально пришвидшити етапи реалізації робіт», — сказала головуюча. Нагадаємо, що цього року реалізовуються такі проекти: «Облаштування зеленої зони прибудинкових територій багатоквартирних будинків в межах території ОСН Святошинського району міста Києва» — ОСН «Комітет мікрорайону «Злагода-1»; «Будівництво та встановлення сучасного дитячого майданчику» — ОСН «Квартальний комітет «Прип’ятчани»; «Створення зручних шляхів пересування мешканців – улаштування пішохідної доріжки» — ОСН «Вуличний комітет «Вулиця Академіка Туполєва»; «Безпечні вулиці кварталу» — ОСН «Квартальний комітет «Авіатор»; «Безпечне подвір’я шляхом проведення заходів з благоустрою, утримання в належному стані відповідної території» — ОСН «Будинковий комітет «Вулиця Зодчих, 60/1».

По другому питанню головуюча наголосила, що відповідно до п. 2 ст. 18 Закону України «Про органи самоорганізації населення» всі комітети повинні прозвітувати про проведену роботу за поточний рік на щорічній звітній конференції. З цього року змінено процедуру повідомлень про проведення звітних конференцій, тому необхідно дотримуватись визначеного порядку відповідно до статті 8 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пункту 4.5 Положення про загальні збори членів територіальної громади за місцем проживання у місті Києві. «Прошу всіх керівників визначитись з датами проведення конференцій і завершити цю роботу не пізніше 20 грудня. Також прошу врахувати, що одним із питань конференції є затвердження плану роботи ОСН на наступний рік», — проінформувала присутніх голова координаційної ради.