Главная > Всі новини > За рік столичні центри надання адміністративних послуг видали понад 1200 водійських посвідчень

За рік столичні центри надання адміністративних послуг видали понад 1200 водійських посвідчень

За рік у столичних центрах надання адміністративних послуг видано 1208 водійських посвідчень та зареєстровано 55 транспортних засобів із видачею свідоцтва про реєстрацію номерного знаку. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Вже рік Центри надання адміністративних послуг м. Києва надають послуги з реєстрації та перереєстрації транспортного засобу та заміни водійського посвідчення. Послуга особливо актуальна для людей, які нещодавно змінили прізвище. Лише за одне відвідування можна отримати ID-картку, перереєструвати посвідчення водія та транспортний засіб. У разі зміни місця реєстрації можна перереєструвати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та номерні знаки», – розповів Микола Поворозник.

За його словами, наразі цю послугу можна отримати у всіх ЦНАПах міста окрім ЦНАПів Дніпровського, Подільського та Шевченківського районів.

«Потреба в цих послугах очевидна, тож до кінця року ми плануємо запровадити їх у всіх районах столиці», – підкреслив Микола Поворозник.

Нагадаємо, у центрах надання адміністративних послуг кияни можуть отримати послугу у комфортному, обладнаному за сучасними стандартами приміщенні, за зручним графіком роботи (без обідньої перерви та з розширеними годинами прийому). Саме у ЦНАПах їх зустрічає привітний персонал, який завжди готовий допомогти. Приміщення доступні для людей з інвалідністю та батьків із дітьми. Здійснюється контроль за дотриманням термінів надання послуг. Повністю виключена корупційна складова.

Джерело