Главная > Все новости > Активисты района > Юна кікбоксерка виборола золото на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків та дівчат

Юна кікбоксерка виборола золото на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків та дівчат

Нещодавно (з 13 по 16 лютого) в броварському легкоатлетичному манежі КО ШВСМ проходили масштабні змагання —  чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків та дівчат, в яких взяло участь майже півтори тисячі спортсменів з 24 областей України, міста Києва та гості з республік Білорусь i Молдова.

Протягом трьох днів на двох рингах та чотирьох татамі кікбоксери 137 спортивних клубів демонстрували свою майстерність та волю до перемоги.

Центр «ДЕСАНТНИК» був представлений вихованцями секції кікбоксингу під керівництвом молодого перспективного тренера Адаменка Максима і зробив це на високому рівні.

Так, серед великої конкуренції гордість закладу Юрченко Діана виборола 1 місце у своїй ваговій та віковій категорії.

Юна тендітна кікбоксерка ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» виборола золото на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків та дівчат

Від щирого серця вітаємо тендітну цілеспрямовану дівчину з призовим місцем! Пишаємося її досягненнями, її волею до перемоги та зичимо подальших успіхів на терені кікбоксингу!

Джерело