Главная > Всі новини > Якщо росія отримає Крим та Донбас, то на Україну чекає ще масштабніша війна, каже Макс Гадюкін.

Якщо росія отримає Крим та Донбас, то на Україну чекає ще масштабніша війна, каже Макс Гадюкін.

Блогер і журналіст Макс Гадюкін розповів, чому не варто прагнути миру за будь-яку ціну

Знаєте, що дратує? Фраза “Хай беруть Крим і Донбас, щоб від***алися”. Чув давно й часто. Нині люди її не говорять, бо в ряху можна отримати.

Але подумки, впевнений, хтось та повторює. Бачить війну локальною. Мовляв, Харків та Одеса дали пи*ди російським агентам, а Донецьк не дав? Хха! Ну і на*уй з пляжу. Ото легко, бл*дь. Можна дорахуватись до такого, що з Чопа доведеться самому в**бувать. Та зараз не про це.

Ви можете не любити Донбас та Крим. Їх жителів. Але це – зашморг, і не для нас.

Легко думати, що хтось відмовиться від земель і на цьому все скінчиться. Що Росія піде та більше не полізе. Ой яка помилка. Як і будь-які верески про легкі рішення складних проблем – або вас на**бують, або це тупо не спрацює й все одно на**бують. Таке собі.

Можу назвати один наслідок такого злочину. Знаєте, який?

Росія виходить з-під санкцій. Легко, бере й виходить. Бо ялинка обмежень будувалась навколо одного факту. Війна почалась в Криму. Російські ноунейми зі зброєю почали “пригоду на 20 хвилин”, яка триває вже майже десятиліття. І, хто б не вводив відро санкцій, це – їх основа.

Ви маєте право проклинати колаборантів, які здали свої міста. Я їх теж проклинаю. Вони допомогли ворогу почати війну, де гинуть найкращі з нас, де згасали цілі покоління.

Можете сердитись, аби пара з вух не пішла. Знову ж, я й сам часто серджусь. Це норма.

Але ніколи не ведіться на емоції та ставлення до конкретних людей із ототожненням на цілі області. Не треба так. По-перше, це негарно – зараз багато людей із Донецької чи Луганської області за нас воює. В 2014 році не всі кликали Росію. Далеко не всі.

І знаєте, що? Не бажайте скинути зашморг із РФ.

Не просто з Путіна, що ви. Він старий і одного дня помре, як і кожен із вас. Але Крим та Донбас – голка, на яку він підсадив всю свою державу. Цілі покоління. І вони з неї самі ніколи не злізуть.

Вони кричатимуть, що Крим їх. Віддасте їм його – скажуть, що Київ їх. Або Львів. Але потім точно Варшава.

Поляки нє, бо НАТО заступиться? Покажіть, як воно реагує на вчорашні гелікоптерні політушки в Польщі. Бо я бачив, що ніяк. Звісно, нам треба в НАТО, але більше заради статусу та інвестицій (вони хоча б будуть).

От за Техас НАТО заступиться. Шкода, в Польщі немає Техасу.

Покричать росіяни про Київ та Варшаву. та й завалять дзьоба. Всі видихнуть. Але таймер наступної війни вже почне рахувати дні. Війни вже за ваше місто. Чи шматочок вашої області. А головне – за ще один шматок України. Бо війна почалась не через якогось донецького підараса. Війна почалась, коли ворог хотів нас загарбати.

В нього не вийшло. То на*уя допомагати з повторною спробою?

Санкції не дають РФ розкачати оборонку. Навіть якщо партнери змусять нас заморозити конфлікт, не давши ні*уя – РФ не матиме ту передишку, яку дасть легалізація здобичі. Ви ж знаєте, як вона цим хоче скористатись.

Ось “ланцети” та “орлани”, наприклад. На них було куплено ліцензії задовго до 2022-го. І вони роблять нам проблеми.

Їх винайшли росіяни? Ні. Купили, бо мали гроші й 0 санкцій.

Розв’яжете їм руки – і побачите за 5-10-15 років, що втома від війни дорого вам обійшлась. Бо ці у**бки ще багато чого куплять. Вони й зараз купують. Правда, мало й важко. Вони не візьмуть нові станки найвищого гатунку. Не придбають щось із озброєнь, бо їх представників на поріг не пустять.

Не подобається, що в росіян тепловізори із Франції знаходили? Мені теж. То навіщо давати їм придбати це легально?

Знаю, текст дивний. Це не тому, що я щось проаналізував і насипаю натяки. Не пи**ітиму: нема такого. Знаю рівно те ж саме, що й ви. Інсайдерів у Білому домі не маю, агентура на Даунінг-стріт на зв’язок не виходить.

Я пишу це, бо війна важка. Під час випробувань навіть найсильніший може здригнутись. Показати слабкість.

Думайте не про сєпарів 2014-го. Думайте про те, що заморозка війни – краще, ніж повне її припинення не на наших умовах. Бо потім те ж саме отримаєте. І я теж. Навіть якщо патріотизм здає позиції всередині вас, лишайтесь практиком.

І, звісно ж, це принципове питання. Але бачите? Вже не лише принципи.

Або по-нашому, або зашморг.

Джерело: пост Гадюкіна у Facebook

Info Icon

Думки, висловлені в рубриці блоги, належать автору.
Редакція не несе відповідальності за їх зміст.

#Росія #Війна #Блог