Главная > Все новости > Які стрижки не підходять жінкам за 50 – стилісти виділили три варіанти

Які стрижки не підходять жінкам за 50 – стилісти виділили три варіанти

Ці стрижки слід уникати, щоб залишатися молодою.

У 50 років кожна жінка хоче почуватися добре та створювати динамічний образ. Це, звісно, проходить через зовнішній вигляд. Тут важливі не лише одяг та макіяж, а й зачіска, яка може повністю змінити обличчя та зробити як молодшим, так і навпаки додати років.

Не завжди легко змінити свій зовнішній вигляд, і все ж таки ваша стрижка є ключем до молодшого обличчя, пише santeplus. Є помилки стилю, які потрібно викоренити із ризиком старіння, ось деякі з них.

Які стрижки не підходять жінкам за 50

  • Занадто довге волосся

Чим старше ми стаємо, тим більше наше волосся втрачає густоту, кінчики пересихають і, зрештою, довге волосся стає непривабливим. Вони звисають довгими, тьмяними, плоскими нитками і мають тенденцію стягувати риси обличчя вниз і надавати втомленому вигляду.

Зачіски та стрижки, які не підходять жінкам за 50

  • Гладкі та плоскі стрижки

Слід уникати занадто гладких стрижок з проділом посередині або з проділом, при якому все волосся має однакову довжину, геометричного квадратного типу. Те саме з короткими прямими чубчиками. Адже втрата об’єму та блиску волосся не дозволяє отримати гарний результат.

Зачіски та стрижки, які не підходять жінкам за 50

  • Невідповідне фарбування

Найпоширеніша помилка — вибрати занадто темний або надто однорідний колір, який контрастуватиме з кольором обличчя і підкреслить зморшки та некрасивий ефект.

Раніше ми розповідали, які стрижки стали супертрендами у сезоні 2023-24. Пропонуємо вам відразу сім варіантів на різну довжину волосся : у цьому списку кожна знайде собі щось до смаку.

#Мода #Жіноча мода #Зачіска #Стрижка