Главная > Всі новини > Які пристрої відключати ввечері, щоб скоротити рахунки за світло — топ-4 гаджети

Які пристрої відключати ввечері, щоб скоротити рахунки за світло — топ-4 гаджети

Якщо ви хочете заощадити на рахунках за електроенергію — ці поради вам допоможуть

Іноді, облік досить невеликих ” деталей “, як-от відключення певних приладів проти ночі, може значно вплинути на ваш річний рахунок за електроенергію. Тож відключати їх бажано якомога більше.

Однак, перед тим, як поспішати і відключати всі прилади, розберімося, які з них найбільш “ненажерливі”. Про четвірку гаджетів, які багато “їдять”, пише портал santeplus.

Пристрої, що пожирають багато електроенергії

  • Телевізор

Навіть коли телевізор не використовується, він продовжує споживати електроенергію. Це один із пристроїв, який споживає найбільше електроенергії — близько 77 кВт на рік.

  • Комп’ютер

Якщо ви думаєте, що переведення комп’ютера в режим сну дозволить заощадити енергію, ви помиляєтесь. Фактично комп’ютер продовжує споживати електроенергію на рівні близько 38 кВт/рік.

  • DVD-програвачі

Оскільки DVD-програвачі, як правило, не є часто використовуваними пристроями, розумно відключити їх. Залишивши їх у режимі очікування, вони, як і раніше, споживають 58 кВт/рік.

  • Сушильна машинка

Подібно до настільного комп’ютера або телевізора, сушильна машина також споживає енергію, коли вона перебуває в режимі очікування. Вона споживатиме близько 103 кВт/рік.

Нагадаємо, раніше “Телеграф” писав про деякі поради, щоб українці мали стабільний інтернет під час блекаутів.

#Електрика #Економія