Главная > Які навушники купують найчастіше

Які навушники купують найчастіше

Технології аудіозвуку розвиваються дуже швидко, й іноді за ними складно стежити. Однак бездротові навушники не втрачають своєї актуальності, а тільки модифікуються, стаючи все зручнішими. Повна свобода дій дарує можливість безперешкодно пересуватися простором у радіусі чинності з’єднання.

Image

Чому бездротові навушники популярні

Вони стали популярними завдяки своїй компактності та практичність використання. Рекордного поширення набула система True Wireless Stereo, де лівий і правий канали вміють працювати окремо від своєї пари. Унаслідок цього їхня експлуатація спрощується, тому купити навушники ТВС мріє будь-який користувач, забезпечуючи собі:

 1. бездротове під’єднання через Bluetooth;
 2. якість звуку, що дає змогу насолоджуватися музикою та аудіоконтентом;
 3. зарядний пристрій (футляр), який також є чохлом для зберігання;
 4. автономну роботу (кожен навушник TWS має власну батарею і може робити впродовж кількох годин;
 5. зручність управління через вбудовані кнопки або сенсори.

Однак відсутність дротів, компактність і портативність, хороше шумозаглушення впливають на вартість, тому практично завжди безпровідні дорожчі, порівнюючи з дротовими варіантами, тим більше, якщо вибір припав на девайс із просунутими функціями.

Особливості деяких моделей

Крім основного завдання, багато навушників оснащені додатковими, на перший погляд, неважливими, процесами. Але вони допомагають підвищити загальний комфорт експлуатації:

 1. Швидка зарядка зручна для можливості збільшення часу прослуховування з мінімальним очікуванням поповнення витраченої енергії акумулятора.
 2. Датчик наближення використовується для автоматичного призупинення відтворення під час зняття з вуха й відновлення, коли навушники знову надягають.
 3. Вбудований регулятор гучності, що полегшує налаштування рівня звуку без необхідності брати в руки пристрій, до якого вони під’єднані.
 4. Управління треками дає змогу вам перемикатися між піснями прямо з навушників.
 5. Прозорий режим допомагає почути навколишні шуми, не знімаючи девайс, що корисно, наприклад, під час розмови з кимось або в небезпечних ситуаціях на дорозі.
 6. FM приймач дає можливість слухати радіостанції без потреби під’єднання до мобільного приладу.
 7. Внутрішній MP3 плеєр зберігає улюблені мелодії.
 8. Hi-Res audio необхідне для поціновувачів якісної музики.
 9. Сумісність з ігровими консолями PlayStation 5 (PS5) і PS4 надає оптимізований звук і комфорт під час ігор.

Вибір досить великий як за функціональністю, так і за дизайном, що змушує детально вивчити доступні моделі. Крім того, особливості та додаткові процеси можуть відрізнятися залежно від типу пристрою. Але напевно кожен зможе знайти обладнання до душі й у рамках виділеного бюджету.