Главная > Все новости > Як виростити кріп на підвіконні — практичні поради

Як виростити кріп на підвіконні — практичні поради

Для вирощування зелені вам знадобиться лише кілька тижнів

Один з найпопулярніших видів соковитої та корисної зелені, яка завжди має бути на столі, це кріп. В осінній та зимовий час зелень можна виростити прямо на підвіконні у квартирі.

Для вирощування кропу вдома потрібно знати кілька простих правил та 5-8 тижнів часу, пише 24tv.ua. Зараз у зимовий час це буде дуже доречним.

Як виростити кріп вдома?

Підготовка

Для вирощування кропу на підвіконні вам знадобиться невеликий контейнер із дренажними отворами. Також запасіться спеціальним ґрунтом, водою, фітолампою для рослин та насінням.

Яке насіння вибрати

Для посіву кропу у квартирі найкраще вибрати насіння ранніх сортів кропу. Такий кріп, можливо, буде не дуже густим, зате виросте набагато швидше.

Процес висаджування насіння

Насіння найкраще замочити в теплій воді на 24-48 годин, а те, що спливло на поверхню води, відразу заберіть. Потім процідіть насіння, що залишилося, і висушіть його.

Засипте на дно контейнера дренаж із керамзиту на 2-3 сантиметри. Потім висипте в контейнер ґрунт для кімнатних рослин, змочіть водою для поливу. Тепер зробіть невеликі канавки 1-2 см та висаджуйте насіння. В кінці присипте землею і знову окропіть водою з розпилювача.

Тепер накрийте контейнер плівкою або пакетом та віднесіть у темне місце на тиждень. При цьому слідкуйте за температурним режимом, що має бути не більше 18-20 градусів тепла. Через тиждень виносите контейнер із кропом на підвіконня. У холодний період краще додати до денного освітлення ще й люмінесцентну лампу. І не забувайте поливати горщик із насінням водою.

Раніше “Телеграф” розповідав, коли можна сіяти кріп під зиму. Багато хто поспішає і робить грубу помилку.

#Кріп