Главная > Все новости > Анонсы > Як ремонти доріг вплинуть на рух транспорту у столиці

Як ремонти доріг вплинуть на рух транспорту у столиці

У Києві тривають масштабні ремонти доріг. Через це у водіїв виникають певні незручності, а тролейбуси та автобуси змінюють маршрути.

Зокрема, сьогодні, 27 травня обмеження на таких вулицях: 

  •  27 травня,  із 08:00 у зв’язку із фрезеруванням старого покриття на вул. Інститутській від вул. Шовковичної до вул. Ольгинської буде частково обмежено рух транспорту.

  • Із 27 травня орієнтовно до 5 червня у зв’язку із капітальним ремонтом вул. Чорнобильської (на ділянці від вул. Феодори Пушиної до вул. Ірпінської) зміниться рух тролейбусів маршруту № 7. Рух буде організовано: від ст.м. «Площа Льва Толстого» до ст. м. «Житомирська» за власною трасою, далі – просп. Академіка Палладіна – б-р Академіка Вернадського у напрямку вул. Чорнобильської – вул. Академіка Єфремова – вул. Чорнобильська – вул. Ірпінська.
Джерело

  • 27 та 28 травня із 21:00 до закінчення руху у зв’язку із поточним (середнім) ремонтом вул. Світлої (мікрорайону Бортничі) рух автобусів маршруту № 104 в обох напрямках буде змінено. Так, маршрут організовується від ст. м. «Харківська» до вул. Автопаркової за власною трасою, далі вул. Автопаркова – вул. Михайла Коцюбинського – вул. Кирила Осьмака – вул. Євгенія Харченка, далі за власною трасою руху.

Джерело