Главная > Все новости > Активисты района > Як пройшли гуляння до Масляної у Святошинському районі

Як пройшли гуляння до Масляної у Святошинському районі

Протягом усього тижня завзяті господині частували родини та гостей смачними, золотавими млинцями. Здавна млинець є символом сонця, тепла, весни, що пробуджується після зими. Цьогоріч сама природа подарувала нам святковий, радісний настрій, бо тепло почалося на тиждень раніше.

9 березня у парку «Інтернаціональний» традиційно за ініціативи Святошинської РДА та підтримки Благодійного фонду Олександра Третьякова пройшли масові гуляння до Масляної.
Відвідувачі свята мали можливість стати свідками численних розважальних заходів, організованих ЦСПК «Щасливе дитинство».

Також у рамках святкування пройшов фестиваль «Битва різьбярів», у якому взяли участь майстри та учні Київського вищого професійного училища деревообробки, майстри Творчої майстерні Віктора КУЗНЕЦОВА (творче об’єднання «ВВК»), заслужений майстер народної творчості України Євлогієв Анатолій Федорович та інші.
Також свою силу та майстерність продемонстрували ковалі, а також дали можливість спробувати свої сили у їх професії всім бажаючим. Традиційно було проведено чимало спортивних змагань, інтелектуальних конкурсів та вікторин.

Для найактивніших учасників свята за сприяння народного депутата України Олександра Третьякова було підготовлено 12 цінних подарунків, та найголовнішим призом, який було розіграно цього дня, став телевізор.

Народні гуляння в парку «Інтернаціональний» відвідали заступник голови Наталія Гусєва і народний депутат України Олександр Третьяков з родинами.

Традиційно по всій зоні гуляння було облаштовано ятки зі смаколиками, тож гості свята мали можливість підкріпитися перед різноманітними конкурсами. Та головним господарем свята, безперечно, був млинець: ніжний, духмяний, з різноманітною начинкою.

На завершення під схвальні вигуки присутніх було спалено опудало на знак прощання з лютою зимою. Відтепер весна – повновладна володарка!

Як завжди, свято відвідало чимало місцевих жителів та гостей столиці. І всі отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

Одночасно з головним районним святкуванням Масляної у Святошинському районі, що відбулося в парку «Інтернаціональний», цього дня відбулися також масові гуляння в житлових мікрорайонах за адресами:

• 11:00-12:00 – вул. Булгакова,11;

• 14:00-15:00 – вул. Симиренка, 22а;

• 11:00-12:00 – вул. Наумова, 31-31а;

• 11:00-12:00 – вул. Ірпінська, 71;

• 14:00-15:00 – вул. Верховинна, 80.

В останній день вихідних — 10 березня — у Святошині продовжили святкувати Масляну. На семи локаціях, а саме за адресами:

11:00-12:00 – вул. Литвиненка-Вольгемут, 4;

14:00-15:00 – вул. Зодчих, 18;

11:00-12:00 – вул. Тернопільська, 7-А;

11:00-12:00 – парк Котельникова;

14:00-15:00 – вул. Кулібіна, 14;

11:00-12:00 – бульв. Ромена Роллана, 9;

14:00-15:30 – парк Потапова.

На святошинців чекали різноманітні розваги, розіграші та забави. Учасникам масових гулянь пропонували скуштувати головний символ свята – смачні, гарячі млинці з різноманітною начинкою. Супроводжували святкування співочі колективи району, які своїми запальними виступами створювали феєричну, гостинну, теплу атмосферу.
Усіх присутніх залучали до співу, хороводів та участі в цікавих розважальних заходах.

Усюди весело провели зиму, спаливши її опудало. На часі – зустріч весни й весняні толоки.

svyat.kyivcity.gov.ua