Главная > Всі новини > Як почистити духовку від жиру — простий спосіб з мискою з водою

Як почистити духовку від жиру — простий спосіб з мискою з водою

Не потрібно буде нічого відтирати, якщо використати одну хитрість

Щоб уникнути необхідності ретельно чистити духовку після кожного використання, виконайте одну просту процедуру. Тоді достатньо лише протерти її вологою ганчіркою, і духовка знову сяятиме чистотою!

Основне правило полягає в тому, щоб виконати цю дію відразу після приготування їжі, поки духовка ще не встигла охолонути. Про це пише cpykami.

Як почистити духовку

Слід налити 100 мл оцту 9% та 1 л окропу в миску. Потім помістіть миску в духовку, закрийте дверцята і залиште на 20 хвилин. Протягом цього часу жир і забруднення відпаряться, що зробить їх такими, що легко видаляються. Просто візьміть ганчірку, занурте її в охолоджений розчин з води та оцту, і протріть духовку до чистоти. Якщо повторювати цю процедуру щоразу після приготування їжі, то духовка завжди буде у хорошому стані.

Раніше “Телеграф” писав, як очистити решітку духовки до блиску. Проста хитрість зі звичайним пакетом заощадить час та сили.

Також ми розповідали, як легко і без особливого клопоту почистити духовку до ідеального стану. Стануть в пригоді лише три інгредієнти.

#Прибирання #Оцет #Духовка #Лайфхак