Главная > Всі новини > Як очистити вапняні плями на крані — простий та ефективний лайфхак

Як очистити вапняні плями на крані — простий та ефективний лайфхак

Очистити крани можна екологічно чистими побутовими засобами

Будь то прибирання ванної або кухні, видалення залишків вапняного нальоту — непросте завдання. Тільки для цього завдання необов’язково використовувати побутовий виріб, наповнений хімічними сполуками.

Всього один нетоксичний інгредієнт може допомогти вам у регулярному догляді за кранами, які мають тенденцію покриватися білими відкладеннями, пише портал santeplus. Цей простий метод добре справляється з усуненням слідів вапняного нальоту. Він особливо ефективний для кухонного миття і видаляє стійкі плями.

Як очистити вапняні плями на крані

Щоб видалити вапняний наліт з екранів, все, що вам потрібно — це пляшка оцту, розпилювач, стара ганчірка і губка.

Почніть із розпилення на тканину оцту. Покладіть її на відкладення, а потім залиште на годину. Цей екологічний продукт для будинку є потужним абразивом, який позбавить цих слідів, не пошкодивши раковину або кран.

Після цього зніміть тканину і акуратно протріть все губкою. Якщо стійкі плями, потріть їх грубою частиною губки ретельніше.

Раніше “Телеграф” розповідав, який екологічно чистий лайфхак блискавично впорається з накипом у чайнику. Також ми повідомляли, як відбілити шви плитки у ванній кімнаті.

#Прибирання #Кран #Лайфхак