Главная > Все новости > Вже відомо: наслідки вибуху газу на Позняках

Вже відомо: наслідки вибуху газу на Позняках

На сайті Міністерства внутрішніх справ оприлюднено інформацію про наслідки вибуху газу на столичних Позняках 21 червня.

«Пошкоджено 40 квартир одного під’їзду, де зареєстровано 125 громадян. Зруйновано 16 квартир із 9 по 4 поверхи».

Зокрема, станом на 9:00 22 червня на місці надзвичайної ситуації знайшли 3-х загиблих людей (двох жінок 1943 та 1974 року народження та чоловіка 1991 року народження), 5 осіб травмовано.

Доля двох осіб невідома. 

Рятувальники з кінологами провели розвідку завалу на наявність живих людей, укріпили міжповерхові перекриття з 1 по 7 поверхи та розібрали завал з 6 по 5 поверхи.
Наразі продовжують розбирати завал на 4 поверсі.

У зв’язку з постійною загрозою обрушення конструкцій та обмеженим простором для роботи інженерної техніки, рятувальники працюють вручну, із застосуванням колінчатих підйомників і підйомного крану.

Психологи ДСНС надають допомогу родичам загиблих та мешканцям будинку.

52-х мешканців пошкодженого під’їзду №6 розмістили у школі-інтернаті №12 та гуртожитку Укрзалізниці, організували харчування.

Мешканцям прилеглого під’їзду №5, де зареєстровано 71 особу, у супроводі рятувальників дозволили забрати зі своїх квартир документи та речі першої необхідності. Їм також запропонували розселитися у школі-інтернаті №12.

Будинок і прилеглу територію охороняють поліцейські та нацгвардійці.

Нагадаємо:

  • 21 червня о 10:00 у Дарницькому районі по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в десятиповерховому житловому будинку стався вибух попередньо газоповітряної суміші без послідуючого горіння. Внаслідок вибуху сталося руйнування п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів.
  • За фактом вибуху у столичній багатоповерхівці розпочато кримінальне провадження.

Джерело: УП, сайт МВС