Главная > Все новости > Вже 25: на Святошино «перевзули» ще одне футбольне поле

Вже 25: на Святошино «перевзули» ще одне футбольне поле

Хоча погода прохолодна, але коли це спиняло від тренувань футболістів, особливо юних? Та ще й коли нове футбольне поле зі штучним покриттям.  Зручний та безпечний майданчик для занять спортом є у школярів ЗСШ №35, що у Святошинському районі.

— 25 футбольне поле зі штучним покриттям — готове! Перевірили готовність спортивного майданчика та суміжних споруд у середній школі 35 (вул. Гната Юри, 10Б) до відкритого сезону. Завдяки підтримці Олександр Третьяков (Oleksandr Tretiakov) удалось провести повний комплекс з термомодернізації будувлі — замінені вікна та повністю утеплено фасад, — повідомили у громадській приймальні голови Святошинської РДА Володимира Каретка.

Також було збудовано 2 футбольних поля зі штучним покриттям — 1 великий стадіон за Програмою соціально-кономічного розвитку Київа у Святошинському районі, а 2 — по грограмі Кибінета Міністрів України.

Нагадаємо, що завдяки проекту Громадського бюджету (автор проекту Ирина Савченко ) на стадіоні школи встановили майданчик з вуличними тренажерами та тенісний стіл.

/echirniy.kyiv.ua/