Главная > Все новости > Всесвітній день доброти «Поділися своєю добротою»

Всесвітній день доброти «Поділися своєю добротою»

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва 13 листопада 2019 року відбувся захід  з нагоди відзначення Всесвітнього дня доброти.

Щорічно 13 листопада, починаючи з 1998 року, у світі відзначається Всесвітній день доброти. До відзначення цього свята долучилися й вихованці відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва.

Протягом тижня в групах проходив проект «Поділися своєю добротою», метою якого було навчити дітей чуйності, доброти, милосердя та поваги. Педагоги разом з дітьми говорили один одному добрі слова,  навчали дітей оцінювати свої дії, висловлювати почуття доброти, поваги до рідних, близьких, друзів, братів.

Під час проекту діти створювали колаж «Місто доброти», читали літературу, обговорювали життєві ситуації, дивилися кліпи, мультфільми, виготовили емблему. Спільно з вихователями, батьками діти презентували свої роботи протягом тижня. Усі презентації були унікальні. Діти продемонстрували старанність, креативність та творчість. До проекту «Поділися своєю добротою» були залучені й батьки вихованців. Разом з дітьми виготовляли «серце» з добрими та вдячними словами.

Підсумком проекту в День доброти практичним психологом Іриною Володимирівною Старостіною проведено цікавий захід, на якому діти мали можливість проаналізувати хід проекту, пригадати прислів’я, приказки про добро, послухати повчальні притчі, виконати вправи «Привітаночки», «Відвідини хворого», розгадали кросворд «Добрі слова». У кінці заходу завідувач відділення Марина Гамова нагородила всі групи грамотами за активну участь у проекті «Поділися своєю добротою».

У цей день була унікальна можливість порадувати своєю увагою, добротою незнайомих людей. Біля магазину «АТБ» діти дарували повітряні серця з вітаннями мешканцям мікрорайону. Всі були дуже раді таким привітанням та дарували один одному посмішки і обійми.

Джерело: відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва.