Главная > Всі новини > Активісти району > Вражаюча перемога збірної України бійців-спортсменів у Єро

Вражаюча перемога збірної України бійців-спортсменів у Єро

Ця надзвичайна подія сталася у місті Надьканіжа, Угорщина, з 19 по 20 травня 2023 року. Змагання, що тривали два дні, зібрали 464 спортсменів з 14 країн, які змагалися у 14 видів єдиноборств під егідою всесвітньої спортивної асоціації “Комбат самозахист ICO”.

Українську збірну представляло 48 надзвичайно талановитих бійців, серед яких 25 були дітьми та юніорами, а також три спортсмени з рядів діючих силових структур, зокрема Десантно-штурмових військ, Сил територіальної оборони ЗСУ та МВС України. Розвиток цих єдиноборств в Україні став особливо популярним з 2015 року, коли наша країна приєдналась до цього захоплюючого виду спорту.

Українська збірна продемонструвала вражаючу впевненість та майстерність, здобувши перше командне місце на чемпіонаті Європи. Всього наші спортсмени заробили 118 нагород у 14 різних видах змагань. Це величезний успіх, який є доказом неймовірного таланту та наполегливої підготовки наших бійців.

Комбат самозахист ICO

На чолі збірної стоїть видатний тренер України, заслужений тренер Олександр Володимирович Сліпченко, який завдяки своїй експертизі та наполегливості виховав безліч чемпіонів світу. Під його керівництвом українські спортсмени продемонстрували вражаючі результати на чемпіонаті Європи. У категорії дорослих наша збірна здобула 28 нагород, включаючи перше місце, 15 нагород другого місця та 4 нагороди третього місця.

Варто також відзначити величезний успіх у вікових категоріях юніорів та юнаків. Наші молоді спортсмени показали неймовірні результати, здобувши 19 нагород першого місця, 16 нагород другого місця та 3 нагороди третього місця серед юніорів, а також 17 нагород першого місця, 12 нагород другого місця та 4 нагороди третього місця серед юнаків.

Серед найяскравіших чемпіонів були Ткаченко Ярослав, Пєстов Павло, Обручкова Ярослава, Гичко Марія, Фролов Єгор та Овчаренко Адріан. Особлива похвала належить також військовослужбовцю Десантно-штурмових військ ЗСУ, Іллі Вільману, який після контузії та важкої реабілітації зміг вразити світ своїм виступом на європейському чемпіонаті.

Комбат самозахист ICO

Президент спортивної асоціації, генерал-майор Микола Зенцев, неодноразово підкреслював, що українські військовослужбовці, навіть на передовій, продовжують прославляти Україну своїми спортивними перемогами. Цей чемпіонат Європи не став винятком, і ми пишаємося нашими бійцями, які вибороли перемогу на міжнародній арені.

Вітаємо українську збірну бійців-спортсменів та їхніх тренерів з неймовірними досягненнями! Це ще одна свідчення сили та таланту наших спортсменів, які піднімають прапор України на найвищі вершини слави.