Главная > Все новости > Ворскла розірвала контракт із Кравчуком та Пономаренком під тиском ультрас — ТаТоТаке

Ворскла розірвала контракт із Кравчуком та Пономаренком під тиском ультрас — ТаТоТаке

Футболісти не помічали війни на Донбасі, яка розпочалася у 2014 році

Українські футболісти Андрій Кравчук та Іван Пономаренко втратили роботу у полтавській “Ворсклі”, яка нещодавно перевірила своїх гравців на поліграфі.

Про це повідомляє “ТаТоТаке”. Ведучий проєкту Михайло Співаковський розповів, що керівництво полтавської команди припинило співпрацю із гравцями після зустрічі фанатами. Річ у тому, що Пономаренко виступав в окупованому Криму, а Кравчук під час війни на Донбасі грав за російське “Торпедо”. Після початку повномасштабного вторгнення рф Андрій розірвав договір з росіянами “за сімейними обставинами” і повернувся в Україну.

“За моєю інформацією, відбулася зустріч між керівництвом “Ворскли” та представниками ультрас, конкретного фанатського угруповання людей, які нас зараз з вами захищають на фронті. Ультрас “Ворскли” вимагали, щоб з команди пішли Кравчук та Пономаренко. Керівництво “Ворскли” пішло назустріч вболівальникам”, — заявив Співаковський.

Нагадаємо, у минулому турі “Ворскла” мінімально поступилася “Динамо”. Біло-синіми керував Олександр Шовковський, який тимчасово підмінює Мірчу Луческу на посаді головного тренера киян.

#Футбол #ФК Ворскла #Ультрас