Главная > Все новости > Володимир Некрасов, голова ради директорів Лукойлу помер у Москві

Володимир Некрасов, голова ради директорів Лукойлу помер у Москві

Помер голова ради директорів ЛУКОЙЛу Володимир Некрасов. Цікаво, що 1 вересня 2022 року був знайдений мертвим після падіння з вікна голова ради директорів, перший виконавчий віцепрезидент Равіль Маганов.

Про загибель Некрасова повідомили у пресслужбі компанії. Йому було 66 років, з яких майже 50 присвятив роботі у ЛУКОЙЛ.

“З глибоким сумом повідомляємо про раптовий відхід з життя голови ради директорів ПАТ “Лукойл” Володимира Івановича Некрасова. За попереднім висновком лікарів смерть настала внаслідок гострої серцевої недостатності”, — йдеться у повідомленні.

Також у компанії розповіли, що Некрасов обіймав спочатку посаду гендиректора ключового виробничого товариства “ЛУКОЙЛ-Західний Сибір” Групи “ЛУКОЙЛ”, потім був першим віцепрезидентом компанії та радником президента компанії. Після цього він отримав посаду голови ради директорів ЛУКОЙЛу.

Варто нагадати, що це не перша загибель топ-нафтовика у росії. У 2020 році помер попередник Некрасова на посаді голови ради директорів ЛУКОЙЛу Валерій Грайфер. Крім цього, у січні 2022 року у власній ванній знайшли тіло голови транспортної служби “Газпром інвесту” Леоніда Шульмана з порізами на руках. На наступний день після повномасштабного вторгнення, тобто 25 лютого, повішеним у гаражі знайшли заступника генерального директора Єдиного розрахункового центру “Газпрому” (казначейство компанії) з корпоративної безпеки Олександра Тюлякова. Поруч з обома чиновниками були передсмертні записки.

Згодом, у квітні 2022 року, в Москві знайшли мертвими сім’ю колишнього віцепрезидента “Газпромбанку” Владислава Аваєва. За попередніми даними, чоловік спочатку застрелив дружину та 13-річну доньку, а потім наклав на себе руки. А через кілька днів в Іспанії знайшли мертвими сім’ю ще одного колишнього топчиновника Сергія Протосеню разом із неповнолітньою донькою та дружиною. Слідчі в обох випадках заявили, що спочатку чиновники вбили рідних, а потім наклали на себе руки.

В травні 2022 року помер колишній топменеджер ЛУКОЙЛу, мільярдер Олександр Суботін. Напередодні він пройшов “антипохмільний сеанс” в одного шамана. А 4 липня в басейні в елітному котеджному селищі “Морські тераси” під Петербургом знайшли застреленим Юрія Воронова, який був головним підрядником компанії “Газпром”.

Новина доповнюється…