Главная > Все новости > Анонсы > Володимир Кличко допоможе столиці діджиталізувати молодіжну сферу

Володимир Кличко допоможе столиці діджиталізувати молодіжну сферу

Департамент молоді та спорту КМДА і портал Міхsport уклали меморандум про взаєморозуміння по співпраці у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту.

Від імені порталу Mixsport виступав його засновник – всесвітньо відомий український спортсмен Володимир Кличко. За його словами, діджиталізація допомагає боротися з корупцією, бюрократією та навіть пандемією. Сьогодні це прекрасна можливість для розвитку будь-яких сфер, зокрема, і спорту.

Учасники меморандуму мають на меті поширення інформації про спортивні заходи, які проходитимуть у будь-якому місті України, – як державного, так і комерційного характеру – за допомогою функціональних можливостей порталу Mixsport. Тобто будь-яка інформація про спортивні федерації, клуби та спортивні локації буде оцифрована та доступна кожному.

«Ми максимально відкриті до впровадження нових технологій, що будуть сприяти розвитку наших спортсменів і молоді. Наша співпраця дійсно є важливим кроком у реалізації планів Департаменту молоді та спорту, ми прагнемо оптимізації  та працюємо в інтересах суспільства», – зазначила директорка Департаменту молоді та спорту Юлія Хан.

Сторони бажають сприяти формуванню комунікаційного майданчика для спортивної спільноти України шляхом впровадження новітніх інноваційних інформаційно-цифрових технологій для розвитку масових видів спорту. На порталі формуватиметься календар змагань і будь-яких спортивних заходів із можливістю оновлювати і доповнювати інформацію про спортивні заходи.

Документом також передбачено запровадження методів управління та розвитку у сфері спорту, які скоротять витрати на адміністрування спортивних заходів і збільшать їхню ефективність. Таким чином, співпраця сприятиме поглибленню взаєморозуміння між представниками молоді та спортсменами України, підвищить рівень їх активності та стане великим кроком, спрямованим на новітній розвиток спорту в Києві та у всій Україні.

Джерело