Главная > Все новости > Активисты района > Виїзний семінар за участю соціальних педагогів закладів освіти Святошинського району міста Києва

Виїзний семінар за участю соціальних педагогів закладів освіти Святошинського району міста Києва

Днями відповідно до плану роботи управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної  адміністрації за сприяння профспілкової організації працівників освіти з метою впровадження завдань Нової української школи, підтримки та вдосконалення роботи соціальних педагогів, піднесення ролі соціального педагога  було проведено  виїзний семінар  на тему: «Особливості  естетичного виховання засобами музейної педагогіки  дітей «групи  ризику» за маршрутом  Київ-Качанівка-Київ.

        Учасники  познайомилися  з Качанівським палацом  — переможцем  Всеукраїнського конкурсу «Сім чудес України» у номінації «Замки, фортеці, палаци». Побували на головній алеї, галявині Тараса Шевченка, галявині «Зірки», Білому мості, «Гірці вірності», у Георгіївській церкві, Зеленій альтанці та в інших не менш цікавих місцях  історико-культурного заповідника.

         По дорозі додому відвідали місто Ніжин та його відомі місця. Втомлені, але наповнені незабутніми враженнями, повернулися до Києва, дякуючи всім, хто був причетним до організації та проведення семінару.

Джерело: РУОМС.