Главная > Все новости > Активисты района > Вітаємо учнів КДМШ № 23 із яскравими виступами у міському відкритому академічному концерті

Вітаємо учнів КДМШ № 23 із яскравими виступами у міському відкритому академічному концерті

Днями учні Київської дитячої музичної школи № 22 відділу культури та охорони культурної спадщини взяли участь у міському відкритому академічному концерті, у якому виступили учні з класу баяну та акордеону мистецьких шкіл № 11, № 28 та ДМШ № 7 КХМ «КМАТ ім. Сержа Лифаря». 

Учень 3 класу Титорчук Дмитро (клас акордеону, викладач Остапчук Надія Миколаївна) та учень 5 класу Донченко Микита (клас баяну, викладач Макаренко Ольга Миколаївна) яскраво та майстерно виконали свою концертну програму, отримавши 10 та 11 балів. Бажаємо подальших успіхів юним виконавцям та їх викладачам!

До відома: конкурс пройшов у Київській дитячій музичній школи № 14 ім. Д. Кабалевського за ініціативи Київського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Департаменту культури (виконавчого органу Київської міської ради) Київської міської державної адміністрації) з метою популяризації виконавства на баяні та акордеоні, вдосконалення викладання гри на цих інструментах, активізації творчої професійної діяльності викладачів, обміну педагогічним досвідом.