Главная > Всі новини > Активісти району > Вітаємо учнів КДМШ № 23 із І премією Міжнародного двотурового конкурсу мистецтв «Мистецька історія»

Вітаємо учнів КДМШ № 23 із І премією Міжнародного двотурового конкурсу мистецтв «Мистецька історія»

Учні класу бандури Київської дитячої музичної школи № 23 викладача Тетяни Іванівни Шевчук беруть активну участь у культурно-мистецьких заходах, конкурсах та фестивалях, популяризуючи українську музичну культуру  та  презентуючи  свою творчість.

Нещодавно юні бандуристи стали учасниками Міжнародного двотурового конкурсу мистецтв «Мистецька історія», організованим громадською організацією «Динаміка Успіху» та отримали чудові нагороди.

За результатами конкурсу журі І премією були відзначені Литвин Софія та Ансамбль бандуристів «Silver string» під керівництвом Тетяни Шевчук.

Викладач Тетяни Шевчук отримала Подяку від організаторів конкурсу за професійну підготовку учасників до конкурсу, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури.

Щиро вітаємо Тетяну Іванівну та її талановитих учнів з перемогою у конкурсі! Бажаємо впевненості та цілеспрямованості на шляху до нових творчих досягнень!

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.