Главная > Всі новини > Активісти району > Вітаємо творчі колективи Центральної районної бібліотеки та бібліотеки для дітей «Промінець» ЦБС «Свічадо» – переможців проєкту «Валізка з книжками» від Goethe-Institut Україна!

Вітаємо творчі колективи Центральної районної бібліотеки та бібліотеки для дітей «Промінець» ЦБС «Свічадо» – переможців проєкту «Валізка з книжками» від Goethe-Institut Україна!

Надзвичайно приємно,  що бібліотека «Промінець» та Центральна районна бібліотека Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» є серед 250-ти бібліотек-переможців, які написали красномовно-талановиту заявку з аргументованим доведенням того, що саме наша бібліотека є найкомпетентнішою у справі популяризації читання та книжок.

Проєкт «Валізка з книжками» розрахований на бібліотекарів, вчителів, батьків та дітей. Це книжки українських авторів, які були написані вже у новій реальності, в якій війна торкнулася кожного. Експерти з дитячої літератури  обрали для валізки найкращі книги, з якими дітям буде легше проживати травматичний досвід, керувати своїми емоціями та обговорювати те, що їх турбує, або ж просто занурюватися в історії та шукати в них опори.

Окрім книжок у валізці неочікувані подарунки: сенсорні іграшки, розмальовки та посібники від відомих психологів: короткі тези про травму та її вплив на психіку дітей і підлітків від доктора філософії, педагога та психотерапевта Удо Бера (Німеччина) та практичні рекомендації щодо спільного читання та складних розмов від психологині Світлани Ройз.

 До відома: книжки з валізки до Вашої уваги! Більше інформації за наступними посиланнями  https://www.facebook.com/svichado.library

https://www.facebook.com/prominec.biblioteka

Джерело: відділ культури.