Главная > Всі новини > Активісти району > Вітаємо Київську дитячу музичну школу № 29 із 50-річним ювілеєм!

Вітаємо Київську дитячу музичну школу № 29 із 50-річним ювілеєм!

9 лютого 2024 року Київська дитяча музична школа № 29 святкувала свій золотий ювілей – 50 років від дня створення закладу. Святкування ювілею відбулося в гостинній концертній залі Центру культури «Святошин», яка вмістила всіх бажаючих привітати ювілярів. А їх було чимало: це і колишні випускники, і сьогоднішні учні школи та їх батьки, друзі школи.

Від Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації колектив школи привітала начальник відділу культури Олена Стародубова, яка вручила ювілярам грамоти та подяки за плідну працю, високий професіоналізм, активну культурно-освітню діяльність та з нагоди 50-річчя від дня заснування школи.

За вагомий особистий внесок у справу естетичного виховання дітей, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди 50-річчя Київської дитячої музичної школи № 29 викладачі школи отримали Грамоти Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), які вручили почесні гості – керівництво Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Ірина Чуніхіна та Наталія Гешко, завідувач кабінету інновацій та розвитку мистецької освіти Надія Бойко.

Із вітальною промовою та словами вдячності творчій мистецькій родині Київської дитячої музичної школи виступила директор Оксана Клявліна. Ведучі ювілейного вечора – викладач школи Вадим Колосок та колишня випускниця Дарʼя Клявліна розповіли присутнім багаторічну історію школи, згадали всіх викладачів та учнів, якими пишається освітній заклад.

Концертна програма свята була насичена яскравими музичними номерами і стала демонстрацією творчих досягнень великої шкільної родини. Свої вміння й таланти з великою любов’ю дарували глядачам учні та викладачі. Розмаїття репертуару, музичних інструментів та творчих колективів стало підтвердженням того, що у школі підтримують, зберігають та пропагують українську пісню, народні традиції, популяризують українську естрадну пісню та цінують і виконують музичні твори української і світової класики.

Щирі слова вдячності лунали нашим захисникам, які відстоюють зараз на фронті зі зброєю в руках цілісність та незалежність України.

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.