Главная > Все новости > Вітання виконувача обов’язків голови Святошинської РДА Сергія Пилипчука з Днем знань

Вітання виконувача обов’язків голови Святошинської РДА Сергія Пилипчука з Днем знань

Сьогоднішній день для більшості святошинців можна назвати другим новим роком – початком року навчального. У багатьох сім’ях збирають молодших членів родин до навчального закладу для здобуття знань, компетентностей і навичок, що стануть підвалинами для їх майбутнього життєвого шляху. І хвилювання, пов’язані з цим днем – Днем знань, що відзначається саме 1 Вересня, — охоплюють усю родину: щемливі спогади дорослих, мрійливі сподівання першачків, нетерпляче чекання зустрічі з новими знаннями та старими, добрими друзями учнів «з досвідом» зливаються в цей день в особливе святкове збудження.

Сьогодні дошкільні навчальні заклади, заклади загальної середньої освіти та вищі навчальні заклади гостинно відкриють двері для здобувачів освіти – своїх вихованців, учнів, студентів. Педагоги в рамках освітянської реформи, що стартувала минулого року в нашій країні, сумлінно готували для своїх вихованців цікаві та корисні новації учбового процесу. Адміністративно-господарський апарат закладів освіти ефективно використав час літніх канікул, щоб підготувати належні умови для повноцінного і комфортного проходження учбового процесу. Зусилля дорослих, у тому числі працівників Святошинської РДА, адміністрації закладів освіти, протягом усього літа були спрямовані саме на забезпечення повноцінного, безпечного, насиченого цікавими новаціями та корисними навичками навчання маленьких святошинців.

Дозвольте привітати всіх учасників освітнього процесу – педагогів, учнів та їх батьків – з початком нового навчального року й побажати успіхів на освітянській ниві педагогічному складу, якомога більше нових знань, цікавих зустрічей з незвіданим — учням, терпіння й самовіддачі – батькам!