Главная > Все новости > Віталій Кличко: «Ще у 28 мешканців Києва виявили захворювання на коронавірус. Одна людина померла»

Віталій Кличко: «Ще у 28 мешканців Києва виявили захворювання на коронавірус. Одна людина померла»

Ще у 28 мешканців Києва за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус. Одна людина померла. Про це мер столиці Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 28 людей.  Із них 5 медиків. Одна людина померла. Всього за період пандемії в столиці 69 летальних випадків. На сьогодні в Києві вже 3071 підтверджений випадок захворювання на COVID-19», – повідомив Віталій Кличко.

Серед тих, хто захворів: 11 жінок віком від 21 до 63 років та дві дівчинки, яким 2 та 5 років. А також 15 чоловікiв від 29 до 80 років.

До лікарень столиці госпіталізували 11 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції під контролем лікарів.

Одужали за добу 64 людини. Усього коронавірус подолали 718 мешканців столиці.

«Найбільше випадків захворювання за минулу добу зафіксували у Дніпровському районі – 8. У Деснянському і Святошинському – по 4. В Оболонському та Дарницькому – по 3 випадки, – зазначив мер столиці. – Я не втомлюся звертатися до киян: не нехтуйте правилами! Бережіть себе та тих, хто поруч!».

Джерело