Главная > Все новости > Віталій Кличко: «Коронавірус підтвердили ще у 58 мешканців столиці. Одна людина померла»

Віталій Кличко: «Коронавірус підтвердили ще у 58 мешканців столиці. Одна людина померла»

Кількість киян, в яких за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 58 людей. Одна людина померла. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 58 людей. Серед них – 16 медиків. Один випадок – летальний. Усього за період пандемії в столиці від коронавірусу померла 61 людина. На сьогодні в Києві вже 2710 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», – сказав Віталій Кличко.

Так, серед тих, що захворіли: 24 жінки віком від 19 до 81 року. І дві дівчинки – 8 та 17 років. А також 29 чоловіків від 18 до 81 року. І троє хлопчиків, яким 9, 15 і 16 рокiв.

До лікарень столиці госпіталізували 12 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

Одужали за добу 33 людини. Усього коронавірус подолали 393 мешканця столиці.

«У лідерах за кількістю нових випадків знову Дарницький район – 12 хворих, Дніпровський – 10 та Деснянський – 8 випадків захворювання», – зазначив Віталій Кличко.

При цьому мер також заявив, що найдовше від коронавірусу одужують немовлята та маленькі діти. На сьогодні в столиці одужали близько 9% дітей із тих, які захворіли за період пандемії.

«Наведу статистику щодо киян, які подолали коронавірус. Найдовше одужують немовлята та маленькі діти. На сьогодні одужали близько 9% дітей із тих, які захворіли за період пандемії. Як правило, вони лікуються більше місяця», – сказав Віталій Кличко.

За словами мера, найвищий відсоток тих, хто одужали, – серед людей віком 30-49 років. 16 % уже вилікувалися. Але їх і найбільше в числі інфікованих – майже 39%. Найскладніше лікуються пацієнти, яким понад 65 років. Їх одужало понад 13%. Проте найбільше летальних випадків – серед старших людей.

«Саме тому я щоразу звертаюся до всіх: вірус – не міф. Лікується він непросто, бо досі немає ні препаратів, ні вакцини проти коронавірусу. І кожна людина – в зоні ризику. Особливо – коли ви йдете в публічні місця, користуєтеся громадським транспортом, спілкуєтеся у великих компаніях. Тому робіть це тільки за нагальної потреби. Не нехтуйте рекомендаціями і правилами. Бережіть своє здоров’я!» – наголосив Віталій Кличко.

Джерело: КМДА