Главная > Все новости > Активисты района > Вир сміття на Біличах

Вир сміття на Біличах

Працівники КПУЗН Святошинського району вчергове прибрали стихійне сміттєзвалище на розі вул. Єфремове та пров. Осінній. І робити вони це змушені ледь не щотижня.

Цей клаптик зеленої зони міг би стати прикрасою житлового масиву, що милує око, або місцем відпочинку місцевих мешканців, але пожильці будинків прилеглої приватної забудови регулярно перетворюють його на звалище сміття, мотлоху та відходів з власних садиб. І при цьому, безсоромно обурюються незадовільною, на їх викривлений погляд, роботою комунальних служб.

Постає лише одне запитання: чому мешканці багатоквартирних будинків з власної кишені оплачують прибирання прибудинкової території та вивіз побутового сміття, а ґазди приватного сектору вважають за правильне викинути своє сміття за власний паркан і чекати, поки його вивезуть комунальні служби? І до речі, прибирання подібних стихійних сміттєзвалищ оплачується за рахунок місцевого бюджету, тобто у тому числі і за рахунок мешканців багатоквартирних будинків, то чи є це справедливим?

А наразі згадана територія прибрана та охайна, і невдовзі зазеленіє молодою, смарагдовою травичкою, якщо…