Главная > Все новости > Війна в Ізраїлі – що відбувається в Секторі Газа, останні новини, заяви, фото та відео онлайн

Війна в Ізраїлі – що відбувається в Секторі Газа, останні новини, заяви, фото та відео онлайн

Арабо-ізраїльський конфлікт усе ще набирає обертів

Між Ізраїлем та Сектором Газа не вщухає обмін ракетними ударами. Як відомо, багаторічне протистояння спалахнуло з новою силою після атаки угрупування ХАМАС 7 жовтня на мирні ізраїльські міста. Через різанину, влаштовану радикалами-бойовиками, загинули сотні мирних громадян Ізраїлю. Внаслідок цього ізраїльська влада офіційно оголосила про початок війни та провела мобілізацію резервістів армії. Попри те, що в Секторі Газа щодня знищуються об’єкти, котрі належать ХАМАС, до терору Ізраїлю приєдналися також й інші угрупування, зокрема “Хезболла”. Однак у Тель-Авіві стверджують, що йтимуть до повної перемоги над ворогом.

У цьому матеріалі “Телеграф” оперативно інформує про головні події, що сталися під час нової війни між Ізраїлем та ХАМАСом. Інформацію з 17 по 23 жовтня включно можна дізнатись у нашому попередній публікації за цим посиланням. Також ми висвітлювали події і з 11 по 16 жовтня.

Ізраїль та Сектор Газа на карті

24 жовтня (день вісімнадцятий)

15:00 У Секторі Газа через ракетний удар загинули двоє українських дітей, повідомив керівник відділення посольства України при Палестинській національній адміністрації Тьокін “Суспільному. Двоє загиблих дітей — брат і сестра 9 і 6 років, їхня мати родом з Харкова, вона вижила.

13:28 “Війна Ізраїлю з ХАМАС: ситуація загострюється, торги продовжуються і як це позначиться на Україні”: аналіз від “Телеграфа”.

12:55 Член політбюро ХАМАС Газі Хамад повідомив, що у секторі Газа перебувають 35 тисяч бойовиків організації.

10:00 Китай висловив “глибоку симпатію” палестинцям.

09:00 До Тель-Авіву прибув президент Франції Еммануель Макрон, повідомляє Times of Israel. Візит спрямований на демонстрацію “цілковитої підтримки” Ізраїлю. Також політик буде закликати до збереження життів мирних громадян Сектору Газа.

08:00 Солдати резерву Армії оборони Ізраїлю звернулися зі словами вдячності до українських воїнів. Вони заявили, що переконані у перемозі України так само, як і у перемозі своєї держави, а також підтримали наших захисників у боротьбі зі злом.

07:00 За сприяння представників влади Єгипту та Катару бойовики ХАМАС погодилися звільнити ще двох заручниць. Обидві — ізраїльтянки у віці. Одна із них, 85-річна Йохевед Ліфшиц, заявила журналістам, що не знає, де саме їх утримували терористи.

Йохевед Ліфшиц - звільнена заручниця ХАМАС

06:00 За минулу добу ЦАХАЛ наніс по Сектору Газа кілька сотень авіаційних ударів. За даними ізраїльської армії було атаковано близько 400 об’єктів бойовиків. Також Ізраїль звітує про ліквідацію кількох польових командирів та інших високопоставлених терористів.

Зокрема, удари були нанесені поблизу входу до підземних тунелів, у яких найчастіше перебувають бойовики, а також по командних центрах.

Як розвиватиметься конфлікт між Ізраїлем та терористами ХАМАС, і чи загрожує він перерости в ядерне протистояння на Близькому Сході? Про це читайте в інтерв’ю “Телеграфа” із авторитетним військовим аналітиком, провідним аналітиком центру STEM Агілем Рустамзаде: “Ядерний удар Ізраїлю проти ХАМАС стане пострілом собі в голову”

Також ми писали про те, звідки ж саме було нанесено нищівного удару по лікарні в Секторі Газа, внаслідок якого (за даними палестинців) загинули сотні людей. Як зазначає видання CNN, ізраїльська армія до цієї атаки не має жодного відношення.

#Ізраїль #Війна #Сектор Газа