Главная > Всі новини > Війна росії проти України — головні новини, свіжа карта 30 серпня, контрнаступ ЗСУ

Війна росії проти України — головні новини, свіжа карта 30 серпня, контрнаступ ЗСУ

Оперативно про головне за добу

Українські війська продовжують наступати на Таврійському напрямі, а також просунулися в районі Бахмута, де зайняли велику кількість панівних висот.

У цьому матеріалі “Телеграф” розповідає про головні події в Україні та світі 30 серпня, але більш оперативну інформацію можна отримувати у нашому Telegram-каналі за цим посиланням.

6:00 Мер Києва Віталій Кличко розповів про наслідки нічного удару по столиці. Зокрема, спалахнуло кілька пожеж у різних районах міста.

3:00 Окупанти запустили БПЛА по Україні, роботу ППО чули неподалік Києва. Тим часом Одеська область зазнала ракетного удару з моря.

1:00 Серія вибухів сталася у російському Пскові, після чого про приліт повідомили у Брянську.

00:00 Міністерство оборони США має гарантоване фінансування для військової підтримки України до завершення фіскального року 30 вересня, коштів достатньо для задоволення потреб Української держави, заявили в Пентагоні.

З даними за 27 серпня можна ознайомитись у трансляції: Війна — день 550: ЗСУ прорвали оборону окупантів на південному фронті

Про те, що відбувалося 28 серпня, читайте у матеріалі: Війна — день 551: ЗСУ прориваються на півдні, але окупанти чинять відчайдушний опір

Інформацію за 29 серпня дивіться за посиланням: Війна — день 552: ЗСУ наступають на півдні, окупанти тиснуть у районі Куп’янська

#Україна #Росія #Війна #Контрнаступ #Бахмут