Главная > Всі новини > Вибухи в Києві сьогодні — частини ракети впали на зоопарк, фото наслідків

Вибухи в Києві сьогодні — частини ракети впали на зоопарк, фото наслідків

Уламки впали в п’яти районах Києва

Вночі 16 травня ворог випустив по Києву ракети. Їхні уламки знаходили в п’яти районах столиці — Соломʼянському, Шевченківському, Святошинському, Оболонському та Дарницькому.

Про це повідомив начальник КМВА Сергій Попко. Міський голова столиці Віталій Кличко розповів, що в Шевченківському районі рештки ракет впали на території зоопарку, у Солом’янському та Дарницькому районах постраждали автомобілі. В зоопарку про постраждалих тварин не повідомляється.

На місці працюють правоохоронціУламки розкидало зоопаркомШматки не спричинили пожежу

Уламки ракет також впали в зеленій зоні, пошкодивши газон та дерево. Тип ракет, якими росія атакувала Україну, поки офіційно не повідомлявся. Припускають, що це могли бути “Калібри”.

Кіптява та попіл ще довго нагадуватимуть про падіння ракетиУламки прилетіли по зоопаркуПро постраждалих тварин не повідомлялосяПадіння уламків в зоопарку Києва

Фото: Ян Доброносов, “Телеграф”

У Генштабі зазначили, що використовувалися ракети різних типів. Відомо, що окрім крилатих ракет використовувалися також балістичні, а на додачу й дрони. Пуски були дуже щільні. З початку травня це вже восьма атака.

Раніше “Телеграф” повідомляв, що в результаті ракетного обстрілу в ніч на 16 травня є поранені. Напередодні по столиці України масово запускали дронів. В КМВА припустили, що це може бути пов’язане зі спробами виявити розташування сил ППО України. В той же день окупанти атакували ще кілька міст України.

#Київ #Ракети #Вибухи