Главная > Всі новини > Вибух біля Бухареста — у Румунії заправка злетіла у повітря, відео

Вибух біля Бухареста — у Румунії заправка злетіла у повітря, відео

Існують ризики повторних вибухів

Неподалік столиці Румунії Бухареста пролунали два потужні вибухи на заправній станції. Через це щонайменше одна людина загинула.

Як повідомляє Daily Star, вибухи сталися в містечку Креведія, що приблизно за 30 кілометрів на північний захід від Бухареста. Відомо, що на повітря злетіли цистерни зі зрідженим газом, проте причини пожежі не повідомляли

Голова Департаменту з надзвичайних ситуацій МВС Раєд Арафат повідомив, що перший вибух пролунав близько 19:00 за місцевим часом (те саме, що й по Києву). Пожежа від нього охопила дві цистерни з газом і довколишній будинок, а через дві години пролунав другий вибух.

Згідно з останніми даними, щонайменше 46 осіб отримали травми, з них 26 є пожежниками, які були зайняті евакуацією місцевих жителів.

За даними МВС, небезпека нових вибухів зберігається, а дим прямує у бік Бухареста. При цьому на околицях румунської столиці фіксується забруднення повітря.

Як повідомлялося раніше, у серпні в російській Махачкалі пролунав вибух на автомобільній заправці, коли біля неї зібрався натовп роззяв. Згідно з офіційними даними, тоді 35 людей загинули, а ще 80 отримали травми. Багатьом із постраждалих знадобилася госпіталізація.

#Румунія #Вибух