Главная > Всі новини > Україна залишається під впливом циклону: 17-19 квітня дощі, тумани, хмари

Україна залишається під впливом циклону: 17-19 квітня дощі, тумани, хмари

Дощі, вдень переважно хмарно, температура повітря + 11…+16 °С, вночі +4…+6 °С, інтенсивна вологість – така погода очікується у вихідні та на початку наступного тижня. Парасольки продовжуємо брати з собою, короткочасні дощі можуть початися в будь-яку хвилину при подібній хмарності.

У високогір’ї Карпат традиційно погода прохолодніше, вночі до -2 °С, вдень до +7 °С. Зберігається сніголавинна небезпека.

До справжнього тепла, коли можна буде одягнути футболки та шорти, поки далеко. Циклон не покидає Україну, і дощі триватимуть. Для алергіків дощ під час цвітіння – як порятунок, він знижує концентрацію пилку в повітрі. Вже зацвіла верба. Зазвичай у тих людей, у яких алергічна реакція на пилок берези, подібна реакція є і на цвітіння верби. Симптоми алергії на пилок верби характерні для звичайного полінозу – нежить, чхання, почервоніння очей, свербіж у носі, іноді висип на лобі і на підборідді. Допомогти в цій ситуації може тільки лікар-алерголог.

У південному регіоні України 17 квітня переважно ясна погода, 18-19 квітня буде хмарно з проясненнями, в понеділок можуть пройти короткочасні дощі. Температура повітря у вихідні та на початку тижня від + 5…+8 °С вночі до +15…+17 °С вдень. Температура води у морі в Одесі до +7 °С, море спокійне, штиль.

На заході країни за прогнозом Sinoptik.ua в суботу, 17 квітня, вночі +2 …+4 °С, вдень +6…+10 °С, хмарно, місцями дощі. 18-19 квітня незначно потеплішає, до +12 °С вдень, сонечко буде показуватися частіше. Але у вихідні і весь наступний тиждень пройдуть дощі, і температура не підніметься вище +11-12 градусів. На вихідні очікуються тумани.

У Львові в суботу ще дуже холодно, + 1 … + 5, невеликий дощ. У неділю, 18 квітня, потеплішає до +11 вдень, буде більше сонця, і цей день пройде без опадів. Але вже з понеділка знову підуть дощі, а температура не впаде нижче +12 °С вдень.

На сході України у вихідні та на початку тижня буде мінлива хмарність, вночі до +7 °С, вдень до +16 °С. Дощ прогнозується 17-18 квітня в Харківській області. З вівторка, 20 квітня дощі пройдуть всюди по сходу України.

У північній і центральній Україні у вихідні буде переважно хмарно з проясненнями, місцями дощі, які йтимуть весь наступний тиждень. Температура повітря від +5…8 °С вночі до +12…15 °С вдень.

У Києві у вихідні очікується вдень до +13 °С, хмарно з проясненнями. Дощ може бути в суботу, в неділю – без опадів, а з 19 квітня дощі зарядять на весь тиждень. Ранкова температура повітря 17-19 квітня до +8 …+9 °С, але через підвищену вологість буде відчуватися як +5…+6 °С. Температура води в Дніпрі до +8 °С.

Украина остается под влиянием циклона: 17-19 апреля дожди, туманы, облачность

Дожди, днем редкие прояснения, температура воздуха +11…+16, ночью +4…+6, интенсивная влажность – такая погода ожидает нас в эти выходные и в начале следующей недели. Зонтики продолжаем брать с собой, кратковременные дожди могут начаться в любую минуту при такой облачности, как в эти дни. На западе Украины ожидаются туманы.

В высокогорье Карпат традиционно погода прохладнее, ночью до -2, днем до +7. Сохраняется снеголавинная опасность.

До настоящего тепла, когда можно будет одеть футболки и шорты, пока далеко. Циклон не покидает Украину, и дожди будут продолжаться. Для аллергиков дождь во время цветения – как спасение, он снижает концентрацию пыльцы в воздухе. Уже зацвела ива. Обычно у тех людей, у которых аллергическая реакция на пыльцу березы, подобная реакция есть и на цветение ивы. Симптомы аллергии на пыльцу ивы характерны для обычного поллиноза – заложенность носа, чихание, покраснение глаз, зуд в носу, иногда сыпь на лбу и на подбородке. Помочь в этой ситуации может только врач-аллерголог.

В южном регионе Украины 17 апреля преимущественно ясная погода, 18-19 апреля облачно с прояснениями, в понедельник могут пройти кратковременные дожди. Температура воздуха в выходные и в начале недели от +5…+8 ночью до +15…+17 днем. Температура воды в море в Одессе до +7, море спокойное, штиль.

На западе страны по прогнозу Sinoptik.ua в субботу, 17 апреля, ночью +2…+4, днем +6…+10, облачно, местами дожди. 18-19 апреля немного потеплеет, до +12 днем, солнце будет показываться чаще. Но в выходные и всю следующую неделю будут идти дожди и температура не поднимется выше +11-12 градусов.

Во Львове в субботу еще очень холодно,+1…+5, мелкий дождь. В воскресенье, 18 апреля, потеплеет до +11 днем, сплошная облачность сменится переменной, появится солнце, и этот день пройдет без осадков. Но уже с понедельника снова пойдут дожди, температура не упадет ниже +12 днем.

На востоке Украины в выходные и в начале недели переменная облачность,ночью до +7, днем до +16. Дождь прогнозируется 17-18 апреля в Харьковской области. Со вторника, 20 апреля дожди пройдутся по всему востоку Украины.

В северной и центральной Украине в выходные будет преимущественно облачно с прояснениями, местами дожди, которые захватят и всю следующую неделю. Температура воздуха от +5…+8 ночью до +12…15 днем.

В Киеве в выходные ожидается днем до +13, облачно с прояснениями. Дождь может быть в субботу, в воскресенье – без осадков, а с 19 апреля дожди зарядят на всю неделю. Утренняя температура воздуха 17-19 апреля до +8…+9 , но из-за повышенной влажности будет ощущаться как +5…+6. Температура воды в Днепре до +8.