Главная > Всі новини > Україна без Західної допомоги зможе триматися деякий час, каже голова НБУ Пишний

Україна без Західної допомоги зможе триматися деякий час, каже голова НБУ Пишний

Україна протримається якийсь час на своїх ресурсах

У Національному банку України допускають ймовірність того, що наша країна може зіткнутися з перебоями з поставками західної допомоги, проте там кажуть, що “план Б” у неї все ж таки є.

Як розповів в ефірі єдиного марафону новин голова НБУ Андрій Пишний, поки що у цьому плані українцям хвилюватися не варто, оскільки якийсь час вона зможе протриматися за рахунок своїх ресурсів.

“Ми залишаємося оптимістичними — розуміємо, що певний період часу Україна повинна буде утриматися за рахунок власних ресурсів та власних джерел”, — сказав він.

Зокрема, Пишний зазначив, що Україна змогла відновити роботу внутрішнього боргового ринку, що є дуже позитивним моментом. А разом з іншими заходами це дозволяє сказати, що “план Б” у нашої країни все ж таки є.

Як повідомлялося раніше, напередодні глава МЗС Дмитро Кулеба сказав, що якщо західні країни припинять підтримувати Україну, то “плану Б” вона не матиме. Водночас він зазначив, що він впевнений у “плані А”, а допомога від союзників не припиниться, оскільки ціна поразки буде надто високою для всього демократичного світу.

Своєю чергою, колишній глава МЗС Павло Клімкін у коментарі “Телеграфу” розповів, наскільки критичним буде для України залишитися без західної підтримки та чому ленд-ліз не стане альтернативою.

#Україна #НБУ #Андрій Пишний