Главная > Все новости > Активисты района > Участь ГО «Спілка багатодітних сімей «ШАНС» у святкуванні Всенародного Дня батька!

Участь ГО «Спілка багатодітних сімей «ШАНС» у святкуванні Всенародного Дня батька!

«Всенародний День батька – це щорічне свято на честь усіх татусів, яке відзначається у 52-х країнах світу у третю неділю вересня. У цей день і українські родини вшановують своїх батьків – найкращих батьків у світі! Україна поступово долає стереотипи щодо ролі чоловіка в сім`ї. Батько потрібен дітям нарівні із матір`ю 24 години на добу,- вважає голова ГО «Спілка багатодітних сімей «ШАНС» Наталія Бовтун, — як вихователь, захисник родини і країни, носій віковічних родинних цінностей. Тільки  в повній родині дитина може отримати всебічну підтримку, родинне тепло та приклад для наслідування».

Служба у справах дітей та сім`ї м. Києва долучилась до відзначення цього свята, організувавши 15 вересня у столичному парку «Перемога» спортивно-розважальний сімейний захід «День батька». Десять багатодітних родин ГО «Спілка багатодітних сімей «ШАНС» Святошинського р-ну м. Києва взяли активну участь у цьому заході. І батьки, і діти з задоволенням змагались у вправності в мотузковому парку та під час інших різноманітних спортивних змагань для всієї родини. Діти охоче розбіглись по різних локаціях, де для них проводились навчально-розважальні майстер-класи, спілкувались та фотографувались на згадку.

«Вважаю, що такий соціо-культурний захід на честь Всенародного Дня батька підкреслює значимість батька як в родині, так і в суспільстві», сказала Н. Бовтун.

Джерело: ГО «Спілка багатодітних сімей «ШАНС».