Главная > Все новости > Анонсы > Учасники АТО та особи з інвалідністю отримають квартири у реконструйованому будинку на бульварі Кольцова

Учасники АТО та особи з інвалідністю отримають квартири у реконструйованому будинку на бульварі Кольцова

У 2020 році продовжиться реконструкція будинку на бульварі Кольцова, 24-А у Святошинському районі. Про це повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

Замовником реконструкції визначено КП «Спецжитлофонд». Дозвіл на проведення будівельних робіт отримано у вересні 2019 року, а орієнтовний термін реконструкції – 28 місяців.

Як зазначив Вячеслав Непоп, за рахунок бюджетних коштів буде здійснюватися фінансування квартир для громадян, які постійно проживають та зареєстровані у зазначеному житловому будинку та інвалідів війни ІІІ групи з числа учасників антитерористичної операції, інших учасників АТО, які потребують поліпшення житлових умов. Фінансування нежитлових приміщень у будинку на бульварі Кольцова, 24-А буде здійснюватися за рахунок інвестиційних коштів.

Проектом реконструкції передбачено, що будинок матиме дві секції, 22 поверхи, 400 квартир та нежитлові приміщення. Загальна площа будинку – 30 035 м2, загальна площа квартир – 18 064 м2.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *