Главная > Все новости > У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей пройшов майстер-клас «Різдвяні смаколики»

У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей пройшов майстер-клас «Різдвяні смаколики»

У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва 09 січня 2019 року відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяних смаколиків.

Новий рік та Різдво – найбажаніші і найулюбленіші свята як для дітей, так і для дорослих. Різдвяно–новорічна обрядовість українців вражає своєю яскравістю, неповторністю. Під час проведення різних заходів діти знайомляться з традиціями та обрядами рідного народу. Ось і цього разу всі присутні мали змогу пригадати новорічні обряди: «водіння кози», колядування, приготування страв на святий вечір — та розгадати їх символічне значення.

Але діти відділення пригадували не тільки українські традиційні страви на Різдво, а й ознайомилися з історією різдвяних страв інших народів світу, зокрема країн Європи. Під час проведення майстер-класу діти під керівництвом управних кондитерів із задоволенням брали участь у прикрашанні традиційного різдвяного імбирного печива та виготовленні корисних цукерок. Запам’ятався цей день для всіх учасників заходу і феєричним шоу мильних бульбашок. Діти отримали солодкі подарунки.