Главная > Всі новини > Активісти району > У Святошинському районі вшанували пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав (фото)

У Святошинському районі вшанували пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав (фото)

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані. У цій війні брали участь більше 1000 святошинців, з них 16 залишились молодими назавжди.

У 2014 році війна прийшла на нашу землю. Від її початку тисячі афганців та ветеранів інших війн добровільно одягли військову форму й стали на захист рідної землі. Чимало з них і дотепер перебувають у складі Збройних Сил України.

Сьогодні, з нагоди 35-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану, в Святошинському районі відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям, що на розі вулиць Чорнобильської та Єфремова, у якій взяли участь воїни-афганці, їхні родичі, члени Спілки ветеранів Афганістану Святошинського району та керівництво Святошинської РДА на чолі з виконувачем обов’язків голови Василем ГРИГОРЕНКОМ.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять бійців, що загинули в боях на території інших держав та воїнів-афганців і поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

Під час урочистостей виконувач обов’язків голови Святошинської РДА Василь ГРИГОРЕНКО звернувся до присутніх воїнів-інтернаціоналістів зі словами вдячності за мужність, відвагу, героїзм, високу громадянську свідомість у питанні встановлення миру на своїй рідній землі та побажав їм міцного здоров’я, мирного неба і якнайшвидшої перемоги. Також Василь Васильович вручив Подяку голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації голові Спілки ветеранів Афганістану Святошинського району Леоніду ПОЛОСЕНКУ за активну громадянську позицію, діяльність направлену на зміцнення обороноздатності нашої країни, боротьбу за свободу та мир й наближення нашої перемоги та з нагоди відзначення 60-ої річниці з Дня народження.

На завершення скорботного заходу священнослужителі Православної церкви України відслужили панахиду за загиблими героями.