Главная > Всі новини > Активісти району > У Святошинському районі відзначили 10 річницю створення Національної гвардії України (фото)

У Святошинському районі відзначили 10 річницю створення Національної гвардії України (фото)

Сьогодні, у 10 річницю з Дня створення Національної гвардії України, на флагшток поряд з адмінбудівлею Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Берестейський, 97) було урочисто, під звуки Державного гімну України, піднято Державний Прапор України та прапор Національної гвардії України. Церемонію підняття провели військовослужбовці 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Національної гвардії України та військовослужбовці Київського інституту Національної гвардії України.

На церемонії підняття Державного Прапора України та прапора Національної гвардії України були присутні керівництво Святошинської РДА на чолі з в. о. голови Василем Григоренком, військовий комісар Євгеній Яковчук, т. в. о. першого заступника начальника управління поліції Святошинського управління поліції Володимир Лисюк та працівники структурних підрозділів Святошинської РДА. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих захисників і захисниць та мирного населення України.

З українським героїчним знаменом, що майорить сьогодні над нашими головами, військовослужбовці Національної гвардії України мужньо дають відсіч ворогу та стримують збройну агресію на передових рубежах оборони, демонструючи вірність своєму народові, військовій присязі, проявляючи високий професіоналізм, майстерність та самопожертву.

Вітаємо весь особовий склад Національної гвардії України з професійним святом та бажаємо подальшої наснаги та завзяття у виконання важливої та почесної місії захисту територіальної цілісності та незалежності України!