Главная > Всі новини > Активісти району > У Святошинському районі відбувся черговий етап проєкту«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» (фото)

У Святошинському районі відбувся черговий етап проєкту«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» (фото)

11 березня 2024 року на базі Спеціалізованої школи № 76 імені Олеся Гончара урочисто стартували змагання з футзалу в рамках проєкту “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”.

На відкриття змагань завітали заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, майстер спорту Сергій Бобровник, виконувач обов’язків голови Святошинської РДА Василь Григоренко, начальник управління освіти Олексій Сукенніков, начальник управління молоді та спорту Валентин Татарченко, директори закладів освіти, команди яких беруть участь у змаганнях.

Перед початком змагань ансамбль естрадно-спортивного танцю «СТЕЛЗ» додав драйвового настрою учасникам змагань та вболівальникам, а колектив Dance studio LUNA підкреслив, що лише пліч-о-пліч можна досягти мети!

Футзал – це не просто вид спорту, а й справжня гра, яка об’єднує навколо себе, дає можливість продемонструвати свою спортивну майстерність і командний дух.

Участь у сьогоднішніх змаганнях взяли 6 команд. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, учасники наполегливо боролися за звання кращої команди.

Разом переможемо! Слава Україні!