Главная > Все новости > Анонсы > У Святошинському районі змінюється підхід до організації харчування школярів

У Святошинському районі змінюється підхід до організації харчування школярів

З вересня в школах № 140 та № 162 запроваджено мультипрофільне харчування. У поточному місяці на черзі ще декілька шкіл району, серед яких і наша школа № 235. До кінця року РУОМС заплановано зміни шкільного харчування в закладах освіти №№ 40, 50, 76, 215 та 317.

10 жовтня ми розпочали цей проект, по суті організували для школярів «шведський стіл». Звичайно, спочатку було багато побоювань щодо викликів і ризиків, проте керівник закладу має, у першу чергу, дбати про інтереси та запити дітей. У м. Києві вже є позитивний досвід у цьому питання, тому ми з готовністю долучилися до нового проекту щодо харчування дітей.

Уявіть, як приємно бачити учнів, які самостійно вибирають смачні страви та залюбки їх їдять. Разом з цим, у сучасній шкільній їдальні учні отримують навички культури харчування.

Удвічі приємно чути схвальні відгуки від батьків, які з нетерпінням чекали цих змін. У школі швидко перелаштувалися до нової організації харчування. А найголовніше — діти оцінили свободу у виборі страв та їх якість.

Такі зміни стали можливими завдяки підтримці районного управління освіти, молоді та спорту й КП «Промінь».