Главная > Все новости > Анонсы > У Святошинському районі з’явиться новий дитячий садок

У Святошинському районі з’явиться новий дитячий садок

Після реконструкції приміщень на вулиці Академіка Корольова, 5-А буде відновлено роботу дошкільного навчального закладу № 497 Святошинського району. Завершити реконструкцію планують цьогоріч.

Вже обговорено корегування проєкту реконструкції для підготовки його до експертної оцінки. Виконавці капітальних робіт, зі стабілізацією погодних умов, готові їх продовжити. На нараді обговорено конкретні строки виконання капітальних робіт, питання фінансування реконструкції об’єкта. Окремо було деталізовано проблемні питання та способи комунікації для їх невідкладного вирішення. Також було узгоджено з підрядником календарний графік робіт і подальше їх виконання.

Раніше повідомлялося, що густонаселені райони на околицях Києва потребують нових сучасних дитячих садків.

Також через відсутність детального плану території 5 років столична влада не можуе розпочати будівництво комунального дитячого садка на вулиці Академіка Вільямса в Голосіївському районі. На сайті Київради з’явилася петиція з проханням про доопрацювання ДПТ і початку будівництва дитсадка.

One thought on “У Святошинському районі з’явиться новий дитячий садок

  1. У нашому місті відкрили довгоочікуваний восьмий дошкільний навчальний заклад дитячий садок Колобок . Садочок вирізняє яскравий фасад, сучасна інфраструктура та облаштована територія. Він обладнаний усім необхідним для комфортного перебування, виховання та навчання дітей. Своїх радісних хвилювань не приховувала завідувач нового закладу Оксана Голубець. Разом із командою професіоналів вона вже готова приступити до справи і виховувати гідне підростаюче покоління. Подякувала Оксана Петрівна районній та міській владі за прекрасний результат, а також усім, хто допомагав у зведенні та облаштуванні дитсадка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *