Главная > Все новости > Анонсы > У Святошинському районі відкриють консультаційний пункт для батьків, які виховують дітей з вадами зору

У Святошинському районі відкриють консультаційний пункт для батьків, які виховують дітей з вадами зору

Наступного року в спеціальному дошкільному навчальному закладі № 219 (бульв. Кольцова, 7-а) планують відкрити консультаційний пункт для батьків, що виховують сліпих діток і таких, що мають значні порушення зору, віком до 3 років. У ньому працюватимуть лікар, психолог, тифлопедагог, дефектолог. Керівництво закладу прогнозує чималий попит на послуги названого пункту.

Про це повідомляє пресслужба Святошинської РДА.

Заклад, відкритий у 1969 році як заклад для дітей загального розвитку, з 1982 року функціонує як спеціальний дошкільний навчальний заклад для дітей з порушенням зору. У дитсадку на сьогодні налічується 157 вихованців, з них: 151 дитина з проблемами зору, 6 – зі складною структурою дефекту. З 1 червня п. р. в умовах поступового ослаблення карантинних обмежень дитячий садочок відвідують 25 дітей (відкрито 4 групи та 1 спецгрупу).

Днями СДНЗ № 219 відвідав голова Святошинської РДА Сергій Павловський. Очільник району ознайомився з роботою дитячого закладу, його специфікою, матеріально-технічною базою, проінспектував організацію роботи закладу в умовах карантинних обмежень, а саме: підготовку персоналу, наявність дезінфікуючих засобів і дотримання регламентних умов повернення дітей до дитячих садочків. Обговорювалося питання щодо покращення матеріально-технічної бази закладу.

Джерело