Главная > Все новости > У Святошинському районі ТРЦ будують просто на проїзній частині

У Святошинському районі ТРЦ будують просто на проїзній частині

У Святошинському районі столиці «вирішили» проблему будівництва п’ятирівневого торгівельного центру просто на проїзній частині.

У Києві оригінально «вирішили» проблему виступаючого на проїжджу частину в Києві ТРЦ «Апрель» – просто встановили там бордюр. Про це повідомляє правозахисник Sergey Naumovich на своїй сторінці у Facebook.

«Кадастрова карта Києва свідчить про те, що ця територія знаходиться в комунальній власності. Цільове призначення – «для будівництва будівель кінцевої зупинки». Тобто територія належить громаді», – зазначає активіст.

«Наступ» на проїжджу частину у Києві на проспекті Леся Курбаса, 20 ТРЦ з самого початку обурив правозахисника та багатьох користувачів Facebook.

«У цьому місці, наприклад, тепер будуть автомобільні затори, так як одна смуга з трьох відійде цьому чудовому будинку на кінцевій третього трамвая. Ну і зовнішній вигляд: структура дороги, відбійник …. і хоп! шматок будівлі стирчить. Навіщо взагалі нам дороги? Забирайте їх під будівництво торгових центрів і житлових комплексів!», – зазначав Sergey Naumovich раніше.

Судячи з даних, опублікованих на сайті «Української торгової гільдії», будівля, яка зайняла ділянку проїжджої частини, – це друга черга ТРЦ «Апрель» (девелопер – інвестиційна компанія Kyivproekt Development).

Джерело