Главная > Все новости > Новости Киева > У Святошинському районі споруджено перший сучасний шкільний спортивний комплекс

У Святошинському районі споруджено перший сучасний шкільний спортивний комплекс

Новостворений шкільний спортивний комплекс СЗЗО № 206 ім. Леся Курбаса став першим у Святошинському районі, який отримав бігові доріжки із сучасним монолітним покриттям з поліуретанової суміші.
Таким чином, до складу багатофункціонального шкільного спорткомплексу увійшли: футбольне поле із системою штучного покриття, легкоатлетичні доріжки, баскетбольний майданчик, система енергоефективного LED-освітлення та антивандальна огорожа. Крім того, поряд знаходиться майданчик для занять воркаутом.
Споруджені доріжки з поліуретановим покриттям є біостійкими, водонепроникними, всепогодними, стійкими до ультрафіолетового випромінювання та екологічно безпечними. Таке покриття дозволить не лише підвищити якість та безпеку занять з фізичної культури учнів закладу, але й проводити на базі спорткомплексу змагання з легкої атлетики на професійному рівні.
Роботи з реконструкції й облаштування спорткомплексу навчального закладу у Святошинському районі здійснювались протягом 2017 — 2018 років за Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва.
«Район три роки поспіль збільшує капіталовкладення у створення сучасної спортивної інфраструктури. Ми продовжуємо її вдосконалювати: починали з облаштування футбольних полів, у районі їх уже маємо двадцять, а зараз опановуємо технології обладнання професійного покриття на поліуретановій основі для бігових доріжок. Спортивний комплекс школи № 206 — це наш перший об’єкт із застосуванням зазначених матеріалів», — сказав голова Святошинської РДА Володимир Каретко.
Ініціатором інноваційних змін у навчальному закладі виступив депутат Київради Володимир Левін, який опікується закладом.
Довідка:
У Святошинському районі протягом двох років збудовано два десятки шкільних стадіонів. У чотирьох професійних спортивних навчальних закладах Святошинського району (ДЮСШОР № 2, ДЮСШ №№ 17, 25, 26) займаються понад 2100 учнів.