Главная > Все новости > Анонсы > У Святошинському районі розпочинається V Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти

У Святошинському районі розпочинається V Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти

V Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти міста Києва проводиться з метою популяризації інтелектуальних видів спорту серед дітей та учнівської молоді, підвищення майстерності та кваліфікації юних шахістів міста Києва, підтримки шахового руху в столиці України.

Цьогоріч конкурс відбудеться:

І етап – шкільний (28 січня — 15 березня  2020 року);

ІІ етап — районний (16 березня — 19 квітня 2020 року);

ІІІ етап — міський (28 — 29 квітня 2020 року).

Районний етап відбудеться на базі Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «ДЕСАНТНИК».

Довідково.

До участі в Кубку допускаються учні закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти у трьох вікових групах: 1 — 4 класи,  5 — 9 класи, 10 — 11 класи станом на 28.01.2020. Склад команди на ІІ етапі від закладу освіти — не більше 18 осіб, з них: 3 хлопці та 3 дівчини у кожній віковій групі. Учасники змагань на всіх етапах беруть участь тільки у своїй віковій групі.

Кубок проводиться згідно з Правилами гри в шахи за швейцарською, олімпійською, коловою системою. Контроль часу на обдумування – по 15 — 30 хвилин на партію кожному з учасників. За погодженням з головною суддівською колегією організатори I — IIІ етапів можуть вносити зміни в систему проведення змагань і час на обдумування.

Джерело: https://svyat.kyivcity.gov.ua/